KLATAN - kované ploty a brány - Hlavní 21, 273 42 Stehelčeves


Doplňky bran a plotů

Doplňky plotů a bran, povrchová úprava

Kované ozdoby, výplně plotů a bran KLATAN

Ozdoby kovaných plotů a bran sami navrhujeme. Nabízíme celou řadu různých variant , které zohlednňují použité materiály výplně. Variabilita doplňků tak vytváří vždy originální řešení pro zákazníka. V rámci kategorie EXCLUSIVE nabízíme i velmi dominantní řešení provedení ozdob plotů a bran.Dokážeme zohlednit i individuální požadavky zákazníka a navrhnout pro něj řešení.

 

Kované ozdoby, výplně plotů a bran KLATAN
Povrchová úprava plotů KlaTan

Povrchová úprava, barevné nátěry plotů a bran KLATAN

Správně zvolená povrchová úprava zajišťuje vysoký standard kvality našich výrobků. Zákazníkům nedoporučujeme úsporu na úkor kvality provedení povrchové úpravy našich plotů. Jen tak můžeme zaručit bezúdržbovost našich produktů na řadu let. Jako základní povrchovou úpravu nabízíme zinkování a použití syntetických nátěrů speciálně určených na povrchy lehkých kovů. Velice se osvědčily a zároveň zákazníkům doporučujeme kovářské nátěry německého výrobce Schmiedeeisen Lack.

 

Pohony křídlových a posuvných bran.

Rešení od předního evropského výrobce Hörmann.

Teprve s dálkově ovládaným pohonem je vjezdová brána naprosto komfortní. Pro posuvné brány nabízíme a montujeme systém Hörmann LineaMatic,  pro křídlové brány pak systém Hörmann RotaMatic.

 

Pohony křídlových a posuvných bran KlaTan

Chcete bránu nebo plot? Poptáváte originální oplocení ?

Nabízíme bezplatné zaměření a vypracování projektu oplocení, brány. Napište nám nebo zavolejte.